Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMA DE ZAPADA PROFIL "V" 2800MM

Număr anunț
DA21758752
Autoritate contractantă
COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.932 RON
Valoare atribuită
22.932 RON
Data publicării
15.11.2018 12:59
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.932 RON

din 22.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.