Ofertă refuzată Cumpărare directă

Fise individuale privind securitatea si sanatatea in munca si in domeniul situatiilor de urgenta

Număr anunț
DA22317104
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare finală
150 RON
Data publicării
31.01.2019 10:17
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.