Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asistenta a produselor software INFOPRIM pentru institutii de invatamant
- Număr anunț
- DA22317005
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIRESU (CUI 14970806)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL (CUI RO23017940)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare finală
- 3.600 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 10:11
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.