Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE + PAPETARIE

Număr anunț
DA22345555
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,62 RON
Valoare atribuită
565,62 RON
Data publicării
05.02.2019 12:38
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,62 RON

din 565,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.