Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brother PT-E300VP, P-touch Aparat etichetat handheld

Număr anunț
DA21414603
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30177000-0 · Sisteme de etichetare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,65 RON
Valoare atribuită
469,65 RON
Data publicării
08.10.2018 14:42
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,65 RON

din 469,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.