Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale curatenie pentru primaria Doicesti
- Număr anunț
- DA21765044
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
- Furnizor / câștigător
- MIODRAG COM S.R.L. (CUI RO15269776)
- Cod CPV
- 24500000-9 · Materiale plastice primare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141 RON
- Valoare atribuită
- 141 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 08:26
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
141 RON
din 141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro