Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD-RW 24X SATA BULK BLACK LG GH24NSD1

Număr anunț
DA21764235
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115 RON
Valoare atribuită
115 RON
Data publicării
15.11.2018 18:47
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 19:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115 RON

din 115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.