Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii acoperis rezervor apa Botesti

Număr anunț
DA21752128
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
NICOR S.R.L. (CUI RO21852161)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.593,10 RON
Valoare atribuită
36.593,10 RON
Data publicării
15.11.2018 09:07
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.593,10 RON

din 36.593,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.