Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat

MATURA CURTE NUIELE

Număr anunț
DA22320959
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,50 RON
Valoare atribuită
31,20 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
31.01.2019 13:33
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,20 RON

din 33,50 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 2,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.