Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii inlocuit , instalat surse de alimentare.

Număr anunț
DA21769978
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
50500000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal si a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
16.11.2018 11:43
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.