Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agatator complet teleski Tatralift
- Număr anunț
- DA21768671
- Autoritate contractantă
- SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOALPIN ROMANIA (CUI RO15112991)
- Cod CPV
- 39265000-7 · Agatatori si urechi de prindere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.302 RON
- Valoare atribuită
- 5.302 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 10:57
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.302 RON
din 5.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro