Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare directa

Număr anunț
DA22346582
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI" CONSTANTA (CUI 4514837)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150,40 RON
Valoare atribuită
1.150,40 RON
Data publicării
05.02.2019 13:32
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,40 RON

din 1.150,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.