Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aripioare pui

Număr anunț
DA22346400
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,85 RON
Valoare atribuită
104,85 RON
Data publicării
05.02.2019 13:22
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,85 RON

din 104,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.