Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser color HP LaserJet Pro MFP M477FDN, A4

Număr anunț
DA21415810
Autoritate contractantă
COMUNA VALIUG (CUI 3227297)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.541 RON
Valoare atribuită
1.541 RON
Data publicării
08.10.2018 15:39
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.541 RON

din 1.541 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.