Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED IPS Dell 23.8", Wide, FHD, 5xUSB, HDMI, DisplayPort, Pivot, Antiglare, P2417H, Negru

Număr anunț
DA21413365
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,23 RON
Valoare atribuită
588,23 RON
Data publicării
08.10.2018 13:54
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,23 RON

din 588,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.