Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR ELECTRIC PE TAMBUR CU FLANSE METALICE 4 PRIZE 3X2.5MM 50M

Număr anunț
DA22341086
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
MACIPA SRL (CUI RO18613520)
Cod CPV
31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,05 RON
Valoare atribuită
332,05 RON
Data publicării
05.02.2019 08:46
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,05 RON

din 332,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.