Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Kingston Data Traveler DT100G3/64GB., viteza de tansfer 3.0, OEM

Număr anunț
DA22339653
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.410 RON
Valoare atribuită
2.410 RON
Data publicării
04.02.2019 15:15
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.410 RON

din 2.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.