Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole pentru birouri

Număr anunț
DA22339595
Autoritate contractantă
Comuna Racsa (CUI 27005719)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,91 RON
Valoare atribuită
216,91 RON
Data publicării
04.02.2019 15:11
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,91 RON

din 216,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.