Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de imprimare

Număr anunț
DA22334465
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.840 RON
Valoare atribuită
15.840 RON
Data publicării
04.02.2019 10:30
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.840 RON

din 15.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.