Ofertă acceptată Cumpărare directă

09122110-4 Propan lichefiat (Rev.2)

Număr anunț
DA22245359
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTA (CUI 12864515)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.350 RON
Valoare atribuită
14.350 RON
Data publicării
18.01.2019 11:03
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.350 RON

din 14.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.