Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMOKSIKLAV 2 x 1000 mg x 14 COMPR. FILM. 1000mg LEK PHARMACEUTICALS - SANDOZ

Număr anunț
DA22326296
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,20 RON
Valoare finală
247,20 RON
Data publicării
01.02.2019 10:29
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.