Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PILE SI GARNITURI

Număr anunț
DA21420052
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CONCRET HDI SRL (CUI RO17228128)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,60 RON
Valoare atribuită
288,60 RON
Data publicării
09.10.2018 10:30
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,60 RON

din 288,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.