Ofertă refuzată Cumpărare directă

Telefon fara fir DECT Panasonic KX-TG1611FX

Număr anunț
DA21743791
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,80 RON
Valoare finală
1.680,80 RON
Data publicării
14.11.2018 12:16
Data finalizării
16.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.