Ofertă acceptată Cumpărare directă

DURACELL BATERII

Număr anunț
DA21419112
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,40 RON
Valoare atribuită
56,40 RON
Data publicării
09.10.2018 09:58
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,40 RON

din 56,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.