Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spectacol joc de artificii in data de 01 Decembrie 2018 si in data de 31.12.2018 de Revelion 2019
- Număr anunț
- DA21754935
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- VLANIC BRB PYRO SRL (CUI 38385397)
- Cod CPV
- 92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.000 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:47
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.000 RON
din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro