Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Acer XGA max. 1920x1080

Număr anunț
DA21760260
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinti" Focsani (CUI 4350572)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare atribuită
3.361,34 RON
Data publicării
15.11.2018 13:48
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,34 RON

din 3.361,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.