Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTOR LED NEGRU 220-240V 50W LUMINA RECE 068-004-0050 HOROZ
- Număr anunț
- DA21418323
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I.N.ROMAN CONSTANTA (CUI 4700937)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 31527000-6 · Spoturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,20 RON
- Valoare atribuită
- 502,20 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:24
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
502,20 RON
din 502,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro