Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica REALIZARE DISPENSAR MEDICAL IN COMUNA BALENI SAT BALENI-ROMANI, JUD.DB

Număr anunț
DA21754184
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI RO33845338)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
15.11.2018 10:23
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.