Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola (curea) alternator

Număr anunț
DA22341849
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
CAR SERVICE SRL (CUI RO15251698)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,02 RON
Valoare atribuită
42,02 RON
Data publicării
05.02.2019 09:30
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,02 RON

din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.