Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE EVALUARE SI STUDII DE OPORTUNITATE
- Număr anunț
- DA21761582
- Autoritate contractantă
- Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
- Furnizor / câștigător
- LILI EXPERT EVALUATOR SRL (CUI 15900302)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 14:35
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro