Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare servicii de audit financiar faza an 2018

Număr anunț
DA21760824
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI RO2410643)
Furnizor / câștigător
P&R AUDIT FINANCIAR SRL (CUI 21801885)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
15.11.2018 14:08
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.