Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta si reprezentare juridica dosar 9685 / 278 / 2018

Număr anunț
DA21758400
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
Cabinet de avocat Tomescu Dumitru Daniel (CUI 21193192)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
15.11.2018 12:46
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.