Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere sistem de proiectie video proiect Sibiul si Marea Unire la Centenar
- Număr anunț
- DA21751444
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- CITY LIGHT SRL (CUI 24053754)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.378,15 RON
- Valoare atribuită
- 25.378,15 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 08:30
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.378,15 RON
din 25.378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro