Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISPENSER HIRSCHMANN 0.2-1.0ML
- Număr anunț
- DA21769568
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- ANALITIC LABORATORY SRL (CUI RO15455523)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.086 RON
- Valoare atribuită
- 4.086 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:29
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.086 RON
din 4.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro