Ofertă acceptată Cumpărare directă

MagMAX Cell Free DNA Isolation kit, GeneJET FFPE DNA Purification Kit, IL2 Recombinant Human Protein

Număr anunț
DA21761740
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.335 RON
Valoare atribuită
3.335 RON
Data publicării
15.11.2018 14:41
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.335 RON

din 3.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.