Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire cu buldoexcavator CAT428E,echipat cu lama de zapada sau cupa multifunctional

Număr anunț
DA21739238
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
ACHILE S.R.L. (CUI RO23999690)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
49.000 RON
Data publicării
14.11.2018 09:35
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.