Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA CARBOGAZOSA 1.5 LITRI BORSEC - BUC. / BAX

Număr anunț
DA21762357
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,32 RON
Valoare atribuită
100,32 RON
Data publicării
15.11.2018 15:04
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,32 RON

din 100,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.