Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava JOJA ULEI

Număr anunț
DA22341604
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
CAR SERVICE SRL (CUI RO15251698)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,41 RON
Valoare atribuită
8,41 RON
Data publicării
05.02.2019 09:17
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,41 RON

din 8,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.