Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mufe RJ45 cat 5e

Număr anunț
DA22339432
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
32551000-0 · Cabluri telefonice si echipament conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,50 RON
Valoare atribuită
0,50 RON
Data publicării
04.02.2019 14:59
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,50 RON

din 0,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.