Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet revizie generatoare

Număr anunț
DA21762170
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.954,67 RON
Valoare atribuită
4.954,67 RON
Data publicării
15.11.2018 14:57
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.954,67 RON

din 4.954,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.