Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lopata zapada din tabla ZN - 330 x 350 mm cu coada

Număr anunț
DA22225509
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,64 RON
Valoare finală
117,64 RON
Data publicării
15.01.2019 16:04
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
20.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.