Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de paza obiectiv pentru perioada 01.02-28.02.2019
- Număr anunț
- DA22219490
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- GODGUARD SECURITY SRL (CUI RO32690707)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.736 RON
- Valoare finală
- 8.736 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 09:30
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.