Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piept de curcan dezosat fara piele
- Număr anunț
- DA22243994
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
- Furnizor / câștigător
- VASMIL PROSPER SRL (CUI 29865973)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,20 RON
- Valoare atribuită
- 319,20 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 09:59
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,20 RON
din 319,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro