Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE
- Număr anunț
- DA22249674
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI TOP ALIMENT SRL (CUI RO25667426)
- Cod CPV
- 15613310-4 · Cereale pentru micul dejun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.436,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.436,85 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 16:48
- Termen limită
- 25.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.436,85 RON
din 4.436,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro