Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METANOL PENTRU ANALIZA EMSURE ACS ISO REAG. PH EUR MERCK 2.5L 1060092500
- Număr anunț
- DA21418486
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62 RON
- Valoare atribuită
- 62 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:30
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62 RON
din 62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro