Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service calculatoare

Număr anunț
DA22250899
Autoritate contractantă
LICEUL ECONOMIC "BERDE ARON (CUI 4202193)
Furnizor / câștigător
IMPORT EXPORT INTER-ELCO SRL (CUI RO5896298)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.888 RON
Valoare atribuită
3.888 RON
Data publicării
21.01.2019 08:36
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.888 RON

din 3.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.