Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE FERMA DE SCUTECE ADULTI SENI STANDARD PLUS LARGE (de noapte)

Număr anunț
DA22250801
Autoritate contractantă
Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.610 RON
Valoare atribuită
2.610 RON
Data publicării
21.01.2019 08:25
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.610 RON

din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.