Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente gradinita

Număr anunț
DA22237475
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER (CUI 23601565)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,97 RON
Valoare atribuită
292,97 RON
Data publicării
17.01.2019 11:42
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,97 RON

din 292,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.