Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

ANIOSGEL 85 NPC -(echivalent MANUGEL) DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA MAINILOR PRIN FRECARE

Număr anunț
DA22249136
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.580 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
18.01.2019 14:51
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.680 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.