Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului optic

Număr anunț
DA22255161
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
50344000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.470 RON
Valoare atribuită
7.470 RON
Data publicării
21.01.2019 12:14
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.470 RON

din 7.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.